etiler masaj

İstanbul Etiler ve civarında masaj arıyorsanız uzağa bakmayın, doğru siteye geldiniz, profesyonel hizmet sunuyorum. Masaj salonu yerine profesyonel masöz tercih edin.

Dikkate Almanız Gereken Profesyonel Masaj Fikirleri

Masaj dünyası gerçekten çok geniştir. Eğer masajla olan ilginiz partnerinize yapacağınız bir seansla ilgiliyse de, bir spaya gitmeyi de düşünüyorsanız, biraz tavsiye almanızda fayda vardır.

Bu makale, size aydınlatıcı ipuçları verecek ve bir sonraki masaj terapisi deneyiminizi çok daha iyi hale getirecek.

Etiler masaj fırsatı kaçırmayın 🙂 Partnerinize uygulayabileceğiniz en harika masaj tekniklerinden birisi tırmıklamaktır. Bu ellerinizi açmanız ve parmak uçlarınızı kullanarak omurga boyunca sırtta tırnaklarınızı gezdirmeniz anlamına gelir. Bir eliniz aşağı doğru hareket ederken diğeriyle öbür yönü izleyebilirsiniz.

Masaj yaptırırken seansınız için zamanında mekanda olduğunuzdan emin olun. Bu günlerde oldukça meşgul hayatlar yaşadığımız için zamanın akışını yitirmek kolaydır. Eğer aceleniz varsa veya gecikirseniz rahatlamanız ve etiler masaj keyfini  çıkarmanız çok zor hale gelir. Masaj masasına uzandığınızda amacınız tamamıyla rahatlamak olmalı.

etiler masaj için doğru adres

 Yağ kullanmak masaj yaparken oldukça önemlidir. En iyi yağlayıcı maddeler vücudun üzerinde gezinirken ellerinize kayganlık sağlayanlardır. Bunun için yağlar veya losyonlar kullanılabilir. Değişik türde ürünler deneyin ve hangisinin daha etiler istanbul masajçok işe yaradığını siz bulun. Ancak yeniden uygulamanızı gerektirecek ürünlerden uzak durun çünkü masaj sırasında ara vermenizi gerektirirler.

Masaj terapistinizden yani etiler masöz düşüncelerinizi sakınmayın. Masaj esnasında yapmak isteyeceğiniz son şey konuşmak olabilir fakat sıradan bir deneyimle harika bir deneyimi birbirinden ayıran da budur.

Hangi bölgelerin neye ihtiyaç duyduğunu veya hangi tekniğin size daha iyi geldiğini terapistinizle paylaşmalısınız.

Zorlu antremanlar yapan tüm sporcuların masaj deneyiminden haberi vardır. Ancak spor masajı yalnızca sporcularla sınırlı değildir. Sporla ilgilenen veya sık sık egzersiz yapan herkes bu masaj türünden faydalanabilir. Bu tür, rahatlamayı amaçlamaz fakat vücut geliştirmeden etkilidir. Ayrıca sahip olduğunuz sakatlıkların giderilmesinde de etkisi vardır.

Masaj konusunda deneyimlendikçe, hızlanırsınız. En başta çok yavaş masaj yapmak isteyeceksiniz çünkü ellerinizin kişiyi tanıması ve kasların gevşemesi zaman alacak. Zaman geçtikçe daha kısa sürede daha fazla güç uygulayabilecek ve daha çabuk davranabileceksiniz.

etiler masaj salonu tercihi

Ayaklara ve ellere etiler evde masaj yapmayı unutmayın. Bu iki bölge oldukça hassastır ve bu yüzden doğru masaj sayesinde inanılmaz bir rahatlama hissi yaratılabilir. Çok çalışmış, yorgun kaslara ulaşabilmek için ellere ve ayaklara vazgeçmeden masaj uygulayın.

Eğer partnerinizin derin bir masaja ihtiyacı varsa, vücut ağırlığınızı kullanın. Yalnızca ellerinizi kullanarak masaj yapmak ellerinizin hemen yorulmasına sebep olacak ve masajı her ikiniz için de keyifsiz hale getirecektir. Eğer işin içine biraz ağırlık katarsanız, daha derin ve uzun bir masaj deneyimi sağlamanız mümkün hale gelir.

Masaj etiler randevunuzu ayarlarken katılmanızın kolay olacağı bir zaman aralığı seçmeye özen gösterin. Erkenden orada olup ayrılmak için acele etmenize gerek yoktur. Randevuyu yeniden programlamanız gerekirse bir sorun yaşamamanız açısından, iptallerle ilgili uyguladıkları politikayı onlarla mutlaka görüşün.

etiler özel masaj burada

Masaj yaparken, örneğin taksim masaj sırasında, kendinizi de rahatlatmayı unutmayın. Gerginliğinizden kurtulmadığınız takdirde ellerinizi yönlendirmeniz çok zor olacak ve iyi bir masaj yapamayacaksınız. Sizin geriliminiz aynı zamanda masaj yaptığınız bölgeye, hatta odanın atmosferine dahi karışacaktır.

Giriş  formunuzu doldurmadan spaya girmeyin! Daha önce geçirdiğiniz sakatlıkları veya tıbbî sorunları belirtmeniz oldukça önemlidir. Bu yalnızca spanın hukuki sorumluluğunu yerine getirdiği bir prosedür değildir. Sorunlu bölgeleriniz olduğunu belirtirmeniz, onların masajı tam olarak nasıl yapacaklarını planlamalarını sağlar ve böylece güvenli ve sağlıklı bir şekilde masajınız gerçekleşebilir.

Masajdan sonra sıcak bir duş almayı unutmayın. Sıcak bir duş sayesinde kaslarınız yumuşar ve bu sayede masajın sağladığı tüm faydaların keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak su aynı zamanda yaratmak istediğiniz stressiz, rahatlatıcı ortamı yaratmanız için de size yardımcı olabilir.

etiler masaj salonu sağlık tercihi

Masaj etiler acı ve stresten kurtulmak için harika bir yol olsa da sorunlu eklem ve boğumlarınız için en iyi seçenek olmayabilir. Masaj yaptırmak veya kendi kendinize tedaviler uygulamak yerine böyle bir sorun söz konusu ise bir masörle görüşmenizde fayda vardır.

Diyabet hastaları masaj yaptırmanın ciddi faydalarını görebilirler. Diyabetler ayaklarında, bacaklarında ve kollarındaki kan akışı ve sirkülasyon hakkında problemler yaşamaya yatkındır. Bu bölgeler kalbe en uzak bölgeler olduğu için bu tehlike yüksektir. Kolun ve bacakların üst kısımlarına masaj yapmak sirkülasyon ve kan akışını iyileştirmeye yardım edecektir.

etiler masajYemeklerden sonra karnınızı yavaş bir şekilde, saat yönünde ovalayın.

Bu besinlerin bağırsaklarınızda öğütülüp ardından dışarı atıldığı doğal yolla aynı yöndedir.

Göbeğinizi bu şekilde ovarak doğal sindiriminizi taklit edersiniz.

Kendinizde bunu deneyin ve gelişmeyi dakikalar içinde fark edin. Tabii ki masaj ile rahatlama mümkündür.

istanbul etilerde masaj keyfi

Ayaklarınıza etiler masaj yapmadan önce yıkamayı unutmayın. Öncelikle ayaklarınızın temiz olduğundan emin olmalısınız. Eğer cilt sıcak suyla uyarılıp daha hassas hale gelirse, masajdan çok daha fazla keyif alırsınız. Masajdan sonra acı hissetmeniz durumunda da yine ayaklarınızı sıcak bir suya sokmak iyi gelecektir.

Etilerde masaj yaptığınız odada şiddetli bir aydınlatma kullanmamaya özen gösterin. Şiddetli ışık kaynakları gözlerde yorgunluğa sebep olarak bedenin gerilmesine yol açar. Daha alçak seviyede ve yumuşak ışık kaynakları kullanın ve gözlerinizin rahatlamasını sağlayın. Masajın odak noktası rahatlamayı sağlamaktır ve yumuşak bir aydınlatma bunu başarmanızı sağlar.

Etilerde masaj salonu tercih ederseniz potansiyel masaj terapistleriniz hakkında girilmiş online yorumları okuyun. Çoğu terapist için online yorumlar yapılır. Müşterilerinin onu nasıl bulduğunu öğrenmek size en uygun seçeneği tercih etmenize yardımcı olacaktır.

Etiler ulus masaj yaptırmak eğlencelidir fakat eğer masaj yapan sizseniz daha dikkatli olmak zorundasınız. Bu makale masaj terapisi hakkında bilmeniz gerekenlerden bazıları konusunda sizi aydınlattı. En yüksek başarıyı elde etmek için öğrendiğiniz ipuçlarının bazılarını veya tümünü kullanın.

Etiler profesyonel masöz burada, arayın, tanışalım, saygılarla!

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0