masaj hizmeti

Eğer istanbul gibi büyük bir ilde masaj hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz! Yazılarımı okuyun, hakkımda sayfamı ziyaret edin, randevu alın, kampanya için listeme üye olun!

Birçok masaj hizmeti verenler arasından, ister masaj salonu ister bağımsız masöz olsun, seçim yapmak için bilgili ve bilinçli olmalısınız. Bunun için size destek veriyorum, görüyorsunuz.

Bu yazımda lisanslı bir masöz bulma ve masaj masaları hakkında bilgi vermek isterim. Hem hizmet arayanlardan, hem de benimle aynı işi yapan ve yapmak isteyen insanlardan takipçi ve üyelerim olduğu için, yazılarımla herkese farklı ve faydalı bilgiler iletme niyetindeyim. Bu mesleğe yeni başlayan ve başlamak isteyenler dahil tabii. 🙂

masaj hizmetleri istanbul – lisanslı masöz

Lisanslı bir masaj terapisti bulmak genellikle zorlu ve oldukça sinir bozucu bir iştir, ancak aramanızda size büyük ölçüde yardımı dokunacak, aklınızda tutabileceğiniz birkaç nokta vardır.

Lisanlı Terapist nedir? Lisanslı masaj uzmanı, bu alanda uzmanlaşmış olan lisanslı bir sağlık profesyonelidir. Tabii ki masaj hizmeti için uzman kişileri tercih etmelisiniz. Onlar hevesli öğrencilerdir ve başka bir kişinin fiziksel ve zihinsel iyi olma halinin geliştirilmesi ve teşvik edilmesi için olan tedavi tekniklerinin kombinasyonunun kullanımı konusunda oldukça bilgi sahibidirler, ve genellikle fizyoterapistler, kiropraktörler ve osteopatlar gibi diğer sağlık profesyonelleriyle birlikte çalışırlar.

evimde masaj istanbul – hangi masaj türleri vardır?

Klasik veya özel masaj hizmeti istanbul arıyor olabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı masaj türleri vardır ve eğer özellikle belirli bir masaj şekliyle ilgileniyorsanız, tam olarak o teknikte uzmanlaşmış olan bir masaj terapistini kolaylıkla bulabilirsiniz.

En yaygın masaj tekniği türlerinin bazıları şunlardır: yalınayak derin doku, bowen terapisi, breema, sandalye masajı, Çin Tui Na masajı, Çin Zhi Ya masajı, derin kas terapisi ve derin doku masajı.

Bununla birlikte, başka diğer seçenekler de vardır: effleurage, hassas masaj, esalen masajı, ayak veya ayak tabanı masajı, lomilomi, MA-URI masajı, kas enerji tekniği, miyofasyal çıkarması, myoskeletal uyum tekniği, nöromüsküler terapisi, petrisaj, saç derisine masaj, shiatsu, yumuşak doku terapisi, taş masajı, yapısal kas dengeleme, İsveç masajı, Tai Ji masajı, tantrik masajı, thai masajı ve tetik noktası terapisi.

evde masaj servisi – lisanslı masöz bulma

Lisanlı bir masaj profesyoneli bulmayla ilgileniyorsanız, ister bayanlara, ister erkeklere masaj arıyor olun, ama nereden bulacağınızı bilmiyorsanız, en iyi tavsiye, arama aracı olarak interneti kullanmaktır. Çünkü internetin hızı ve etkinliği, size özgü alanda lisanslı masaj terapisti seçeneklerini hızlıca ve kolayca gözden geçirmenize olanak tanıyacaktır ve bugünün teknolojik olarak gelişmiş dünyası ile,  esasen bütün  şirketlerin, dilerseniz çevrimiçi bile başvurmanıza imkan sağlayacak bir web siteleri vardır.

Bir başka mükemmel fikir, size en yakın ve çevrenizdeki bütün lisanslı masaj terapistlerinin güncel bir listesine sahip olacakları için, şehriniz veya eyaletinizin Sağlık Bölümü ile irtibat kurmaktır. İnternetin yanı sıra, arkadaşlarınızdan ve aile üyelerinizden iyi ve sonuç alınan bir masör veya masöz olduğunu düşündükleri kişileri öğrenebileceğiniz için, masaj terapistleri gibi profesyonelleri bulmanın en yaygın yöntemi basitçe kulaktan kulağa yayma yoludur.

evlere masaj hizmeti – masaj masaları

Masaj masaları, spa’yı müşterinize götürür. Bu günlerde hayatlarımız çok hareketli ve yoğun. Bazen, hayatın bütün stresini gidermek için sadece iyi bir masaj gerekir. Ancak, hayatın hızlı temposu nedeniyle, sadece birkaç saat için bile masaj hizmeti istanbulbir spa’yı veya masözü ziyaret etmek bazen güç olmaktadır.

Bu, çok sayıda masözün yaşadığı bir problemdir, müşterileri randevu takviminde uygun zaman ayarlayamamaktadır. Daha fazla masözün kendi işlerine başlamalarının sebebi budur.

Ancak, kendi işinize başlamanızın ilk adımı, nasıl masaj yapılacağını öğrenmek değildir, spa’yı müşterinize götürmektir. Yapmanız gereken ilk şey, kendi masaj masanızı edinmektir.

istanbul’da doğru ürün – tamamen taşınabilir

Bir masaj masası katlanır ve tamamen taşınabilir. Herhangi bir odaya, istenilen her yere kurulabilir. Bütün yapacağınız masayı açmak, üstüne bir çarşaf sermek ve müşteriniz o anda şahane bir masaj yapılmak üzere, mükemmel posizyonu almış durumdadır.

Müşterinin artık bir randevu programlamaktan kaçmasına gerek yoktur. Müşteriler, bir masöz ve masaj masası ile, ofislerinde ya da kendi evlerinin rahat ortamında bile masaj yaptırabilirler.

Masaj için masa, masöz için tüm her şeyi profesyonel kılmakla birlikte, müşterinin ihtiyacı olan rahatı da sağlar. Bu deneyim, bir kanepe ya da yatakta masaj yapmak ile aynı şey değildir. Bir masa ile masöz, bulması zor olan gergin noktaları bulmak için, istediği yerde durma imkanına sahiptir.

Masaj ürünlerinin satıldığı her yerde, bir masaj masası bulabilirsiniz. Şüphesiz, iyi bir masaj yapabilmek için, sadece bir masa değil, yağları, malzemeleri ve daha fazlasını da içeren pek çok ürün satın almanız gerekecek, ancak bir masa çok iyi bir başlangıçtır. Bu deneyimi müşteriler için ekstra rahatlatıcı ve keyifli hale getirmek için, pek çok masanın çeşitli minderleri de vardır. Sonuçta, sert bir masanın üzerinde oturmaktan daha rahatlatıcı bir şey yoktur. Müşteri yerde de uzanabilir.

Müşteriye spa’yı doğrudan götürmek ve böylece onların telaşlı koşturmalarını bölmek zorunda kalmamak için kendinize iyi bir masaj masası edinin. Fiyatlar ölçüye, rahatlık seviyesine ve daha pek çok şeye göre değişir, ancak müşterinin size gelmek için ayrılmak zorunda kalmasının yerine siz müşteriye gidebilirseniz daha çok iş alabilirsiniz, bu da maliyete değeceğini gösterir.

Umarım istediğiniz hizmeti uygun koşullarla bulursunuz, doğru adrestesiniz, istanbul’da deneyimli masöz olarak size masaj hizmeti vermekten mutluyum!

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0