nuru masajı

Eğer nuru masaj nedir derseniz, farklı ve erotizmle masajın keşiştiği noktalardan biri olarak belirtebilirim. Zaten bütün beden ve masaj konusu en ilgi çeken alanlardan biridir, hatta hassas masaj veya vücut masaj adlı başka bir alan vardır.

Tabii ki insan vücuduna masajın yardımı ve faydası vardır, tantra, nuru gibi masajlar ilk akla gelenlerdir, ancak vücut terapi ile ilişki aynı şey değildir. 🙂 İnternette özellikle ingilizce sitelerde detaylı bilgiler mevcuttur, örneğin wiki sitesinde makale görebilirsiniz.

Başka bir yazıda daha detay vermeyi düşünüyorum, kısaca yağlı ve sürtünmeli bir türdür nuru masajı. Tüm vücudun yağlanarak tamamen soyunup temas uygulanması ile yapılan hassas bir masajdır. Japonya kökenlidir ve vücut kayması anlamına gelir. Ancak nuru masajı istanbul veya diğer illerde yapabilen ve bilen çok az masöz vardır.

temel masaj gereçleri – nuru masajı ve diğerleri

Harika bir masajın esası masöz bayandır, ancak masaj gereçleri de, unutulmaz spa deneyiminde önemli bir rol oynar.

Masajınızın onlar olmadan mahvolacağı masaj gereçlerinin neler olduğunu gelin birlikte keşfedelim. Uzman istanbul masöz size yol gösteriyor. 🙂

Nuru – Harika Bir Masaj Deneyimi İçin Gerekenler

Masaj Masası – Bu amaç için tasarlanmış, özel masaj masaları vardır. Bu masalar çok sert veya çok yumuşak değil, sadece doğrudur, böylece masaj terapisinde iyileşmek yerine incinmezsiniz.

Masaj Koltukları – Ayak ve bilek, diz ve omuzlar, kollar ve eller gibi hızlı masajlar için özel koltuklar da vardır. Masaj Koltukları, uykuya dalmamanız için çok rahat olmanıza izin vermez, ama masaj masasından sonraki en iyi şeydir. Burada istanbul nuru masajen önemli faktör, masaj koltuğunun sertliği ve de köşeleridir.

Yatak örtüsü ve havlular – Bütün spalar genellikle, beyaz renk çarpıcı olduğundan ve her zaman, her masajdan sonra yapılan işlem olan değiştirmeye ihtiyaç olup olmadığının kolaylıkla görülebilmesi için havlulardaki gibi beyaz keten kullanırlar.

Yüz Buharlayıcısı – Yüz bakımları normalde, gözeneklerinizi açan ve terapistin yüzünüzü temizlemesini sağlayan özel buharlayıcılarla başlatılır.

Lambalar – Lambalar, çoğunlukla yüz için gereken masaj gereçlerinin temel parçalarıdır, genellikle terapistin görebilmesini ve kirleri çıkartabilmesini de sağlayan bir büyüteçle birleştirilirler.

Diğer Masaj Gereçleri – Nuru Masaj İstanbul

Yukarıda bahsedilen gerekli masaj gereçlerinin yanı sıra, masajınızın onlar olmaksızın mümkün bile olmayacağı, tüm deneyimi geliştiren birkaç tane başka şartı  daha vardır ve bunlar:

Masaj yağları ve kremleri – Bu malzemeler, masajı ve dolayısıyla çalışmayı kolaylaştıran kaygan bir cilt elde etmek için gereklidir.

Sıcak taşlar – Sıcak taşlar çoğunlukla gerilen bölge veya kası gevşetmekte kullanılır ve pek çok terapist bütün masajlarda bir gereklilik olarak yapılmasını tavsiye eder.

Mumlar ve müzik – Bunlar, masaj yapılan kişinin arzusuna göre, isteğe bağlıdır ama bunların zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu gevşeteceği ve bu süreçte daha iyi bir masaj tecrübe edeceğiniz  hakkında bilgilendirileceksiniz.

Masaj gereçleri başarılı bir masaj için zorunludur, ancak deneyimli bir masöz masajınızı değerli hale getirecek olan kişidir ve sizi aynı dinlenme zamanına tekrar götürecektir. Bu nedenle, tüm masaj gereçlerinin ötesinde en önemli şey, profesyonel ve deneyimli bir masözdür.

Umarım bu yazımı beğendiniz, istanbulda nuru için doğru adrestesiniz, dilerseniz evde masaj yazımızı da okuyabilirsiniz, sevgilerimle.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

4