şişli masaj

Şişli istanbul’da büyük ilçelerden biri ve eğer şişli masaj arıyorsanız çok seçeneğiniz olduğunuzu düşünebilirsiniz. Öte yandan kaliteli, seviyeli, profesyonel hizmet istiyorsanız uygun masöz ve masaj salonu sayısının çok az olduğunu kısa bir araştırma sonrası fark edeceksiniz.

Ancak masöz masaj arayışınızda doğru adrese geldiniz, daha fazla vakit kaybetmenize gerek yok. 🙂 Sayfaları inceleyebilir, masöz dünyam hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazıda vip masaj başlığı ile bilgi vermiştim. Bu yazıda dışarda hizmet almanın alternatifi olarak sırt ağrısı ve masaj koltukları konusunda bilgi vermek isterim. Sırt ağrısı konusunda wikipedia ingilizce yazısına bakabilirsiniz.

Bana sorarsanız, profesyonel masöz veya masör yerine geçmezler, bazen ve bazı yerlerde iyidirler, ancak bir insanın vereceği hizmeti ve ilgiyi otomatik bir alette hiçbir zaman bulamazsınız 🙂

istanbul masaj – akut sırt ağrıları

Sırt ağrılarını azaltmanın geleneksel araçlarına bir alternatif olarak düşünülebilir. Sürekli kullanılmasının sakıncaları olabilir, dikkatli olmak lazım.

masöz şişliSırt ağrılarından muzdarip olan çok sayıda kişi vardır, istanbul gibi büyük illerde çoktur, bazı durumlarda bu, öyle şiddetli olabilir ki bir masaj koltuğu kullanmaktan daha iyi bir yol ve bazı rahatlama önlemlerinin alınması gerekir.

Çoğu zaman bel, ağrılarla ve sancıyla en çok tutulmuş bölümdür ve bu aynı zamanda üst vücut kaslarının etkilenmesiyle de sonuçlanabilir.

Sırt ağrılarını hafifletmek için önerilen rahatlama önlemlerinin büyük çoğunluğu, çalışmaların hepsinden sonra en iyi çare olmayabileceğini gösterdiği yatak istirahatının yanı sıra, dinlenmek, etkilenen bölgeyi ısıtmak veya ağrı kesici ilaç almaktır.

Şimdiye dek, ister şişli masaj arasın veya aramasın, insanların yardım almak için aradığı bu geleneksel yöntemlerdir, fakat bu, yeni bilimsel çalışmaların sırt ağrılarını tedavi etmek için masaj koltuğu gibi çözümlerden vazgeçmesiyle birlikte değişmektedir. Şişli masöz arayışınızda ne derece sizin için geçerlidir, ayrı tabii 🙂

Ağrılarının tedavisi için masaj koltuğu kullanan insanların, oldukça uzun bir süredir bilinen bir tedavi olan bu araçla ilgili, son zamanlarda söyleyecek olumlu şeyleri vardır.

şişli masöz – medikal yayınlar

İç Hastalıkları Arşivi adlı, Nisan 2001 tarihli sayısında Amerikan Tıp Derneği tarafından yayınlanan bir çalışma, masaj koltuklarının, bugün halihazırda rahatlık veren, kaliteli, kronik sırt ağrılarını verimli bir biçimde tedavi etmekte kullanılabilen ve hiç yan etkisi olmayan ekipmandan birisi olduğunu ve bu günlerde mevcut değişik seçeneklerin en üstünde olması gerektiğini göstermiştir.

Masaj koltuğu tedavisine başlamış olanların, dörtte üçü kadarının, oldukça yararlanmış olduğu ve bu pozitif tepki yüzdesinin diğer rahatlama çözümlerinin geleneksel araçlarından çok daha yüksek olduğu düşünülmektedir.

Tıbbi tedavinin diğer geleneksel şekillerini denemiş ve tatmin edici bir rahatlama sağlayamamış olan kişiler, kendini kronik ve diğer sırt ağrılarını başarılı olarak giderme konusunda ispatlamış, istanbul şişli masajbilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntem olan masaj koltuğu terapisini ciddi şekilde düşünmelidirler.

Etkilenen bölgeyi ısıtmak ağrıları dindirmede çok etkili bir araç olsa bile, aynı zamanda bir masaj koltuğuyla da kontrol altına alınabilir.

şişli masaj – ağrı nedeni

Sırt ağrısının başka bir yaygın nedeni, özellikle iş yerinde ve yatay olarak arkaya yaslanmanın ağrıyan sırta rahatlama verecek olan masaj koltuğu gibi yerlerde, doğru şekilde oturmamaktır. Bu, özellikle sırttaki basıncın düşürerek, kasların gevşemesi yoluyla lokal kan basıncında fark edilir ölçüde iyileşme göstermesi kadar, doku birleşmesinde düşüş yaratmayla da sağlanır.

Popüler masaj koltuğu yapımcıları Sterling, Keyton, Sanyo ve HTT gibi markalarla birlikte, işyerlerine masaj koltukları yerleştirme konusunda ileriye dönük fikirleri olan pek çok şirket vardır.

Bir yatırım olarak,  bu masaj koltukları, ilaçların yol açtığı yan etkileri gidermesi kadar, sırt ağrısından muzdarip çalışanların iş kayıplarından doğan zaman kaybını azaltması yoluyla da, maliyetleri kesinlikle geri ödeyecektir.

Tabii hizmet almak isteyen insanların merak ettiği konulardan biri masaj fiyatları veya zaman zaman indirim yapılan masaj fırsatları oluyor. e-mail listeme üye olursanız kampanyalarımdan haberdar ederim. Fiyatlar konusunda telefonda tanıştıktan sonra bilgi verebilirim.

Umarım istanbul şişli masaj konusunda daha fazla zaman kaybetmeden ilk tanışma için benimle iletişime geçersiniz, ne derce uyum var görürüz, görüşmek üzere, saygılarla.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

1