taksim masaj

Eğer taksim ve civarında bulunuyor ve masaj arıyorsanız siteme hoşgeldiniz, sayfalarımı ziyaret edin, yazılarımı okuyun, beni daha yakından tanıyın.:-)

Bilgili ve bilinçli olun, doğru seçimler yapın. Yanlış veya kötü deneyim yaşamayın, paranızla rezil olmak derler ya, aman bu durumu yaşamayın 🙂

İstanbul masaj salonu veya masöz seçiminizde umarım ilk tercihlerinizden olurum, telefonda konuşur tanışırsak memnun olurum. Karşılıklı saygı ve güven önemlidir. Tabi bazıları spa veya hamam veya sauna tercih edebiliyor.

Bu yazımda size harika istanbul masaj için size ipuçları vereceğim.

taksim özel masaj – istanbulda doğru adres

Masajda uzman değil misiniz? Konu masaja geldiğinde kendinizde emin değil misiniz? Bu makale masaj konusunda kendinizi yetersiz hissetmenizi engelleyecektir. Masaj yapışınızı bazı basit tekniklerin ne kadar geliştireceğini öğrendiğinize şaşıracaksınız.

Masaj yaparken ılık bir yağ kullanın. Yağ müşterinin vücudunda elinizi hareket ettirmenizi kolaylaştıracak ve yağın sıcaklığı masaj yaptıran kişi için rahatlatıcı olacaktır. Yine de yanıklara sebebiyet vermemek adına yağı aşırı ısıtmamak için dikkatli olun.

Terapi masajı yaptırmayı deneyin. Bu tür bir taksim masaj uygulamasının stres düzeyini azalttığına, yüz, boyun ve baştaki gerilen kaslar sebebiyle oluşan stres kaynaklı baş ağrılarından kurtulmada yardımcı olduğuna ve astımlı çocuklardan nefes almayı kolaylaştırdığına dair kanıtlar vardır. Bu masajın başarısının insanların ona olan inancı ile güçlü bir zihin ve vücut bağlantısı oluşmasında yattığına inanılır.

taksim istanbul masaj – profesyonel hizmet alın

Masaj sırasında daima baş parmaklarınızdan faydalanmalısınız. Baş parmaklar diğer parmaklara nazaran daha derine kolayca nüfuz edebilir ve müşterinin kaslarına çok kolay ulaşabilir. Tabi parmaklarınızı kaslarına geçirmemeye dikkat taksim istanbul masajedin. İster bakırköy masaj, ister başka yerde masaj olsun, temel prensipler aynıdır.

Bir masaj uzmanı ararken, lisansının iyi olduğundan emin olunuz.  Lisanslı bir masör veya masöz özel eğitim almıştır ve sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayacaktır. Lisansı olan birisiyle çalışmak neredeyse her zaman size lisans firması tarafından temin edilen ileri düzey bir profesyonelliği garanti eder.

Cildinizde çok fazla çatlak izi varsa, onları kaybetmek için büyük ölçüde mücadele etmeniz gerekecektir. Yatmadan önce her gece hindistan cevizi yağı kullanarak çatlaklara masaj yapınız, böylece kısa sürede çatlakların kaybolduğunu göreceksiniz! Masaj gerçekten de dokuların yenilenmesine yardımcı olur ve çok geçmeden çatlak izleri yok olmaya başlayacaktır.

taksim massage istanbul – kaliteli hizmet

Fiziksel aktivelerden kaynaklanan veya hiç bir sebep olmaksızın ortaya çıkan kas kramplarına karşı zayıf mısınız? Bunlar oldukça acı verebilir, özellikle de baldırınızdaysa. Masajlar kan akışını güçlendirerek kaslarda kramp oluşmasının engellenmesine yardımcı olur. Buna ilaveten hemen rahatlatıcı etki için krampın oluşmaya başladığını hissettiğinizde hemen bölgeye masaj yapın.

Eğer amacınız taksimde masaj sırasında masaj yaptıran kişiyi sakinleştirmekse, yavaş dokunuşlar kullanın. Ellerinizi aşırı hızlı hareket ettirir ya da genelde sırta bastırırsanız, kesinlikle rahatlatıcı bir ortam oluşturamayacaksınız! Bunun yerine kendinizi sakinleştirmeye odaklanın. Hızınızı yavaşlatın ve yavaşça hareket edin, tabi bunu bilerek yapın. Müşteriden yaptığınız masajın hızlı mı veya daha mı yavaş olması gerektiğine dair ipuçları almaya çalışın.

taksim masaj sağlık – ne istediğini bilmek

Masaj yağını kullanırken, sırta sürmeden önce ilk olarak elinize sürün. Uzman istanbul masöz olun. Yağı direkt olarak müşteriye temas ettirirseniz, çok soğuk olabilir ve kişiyi irkiltebilir. Masajdan beklediğiniz tepki tarzı bu olmasa gerek. Bunun yerine önce ellerinize aldığınız yağı, ellerinizi ovuşturarak ılıtın. Bu yağı kullanmak için istenen sıcaklığa getirecektir.

Derin-doku masajları eski ve yeni yaraları iyileştirebilir. Bunlar iyileşme için çok yararlı olan alışılmışın dışına çıkarlar. Süreç iyileştirmeye yön vererek kasların rahatlamasına yardımcı olur.

Masaj terapistiniz yani taksim masöz ile iletişimde kalın. Masaj sırasında konuşmak en son isteyeceğiniz şeylerdendir belki ancak normal bir masajla harika bir masaj arasındaki farkı bu iletişim sağlayabilir. Terapistin hangi alanların masaja ihtiyaç duyduğunu ve hangi tekniklerin faydalı olduğunu bilmesine izin vermelisiniz.

taksim masaj salonu – istanbulda doğru seçim

Masaj uygulaması yaptırmadan sorunu olan kısımlarınızı masöz bayana haber vermelisiniz. Eğer bunu yapmazsanız masajınızın önemli kısmını rahatlamak amacı ile daha az çalışma ihtiyacı olan bölgelere harcarsınız. İletişimle kısıtlı zamanda masözünüze eylem planı yapmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer taksim evde masaj yaptırmada yeniyseniz, aklınıza sorular takılabilir. Gözlerinizi kapalı mı tutacaksınız?  Masaj sırasında sohbet mi edeceksiniz? Sırt üstü yatarken gözlerinizi açık mı tutmalısınız? Bu sorulara cevap vermenin en iyi yolu size hangisi uyuyorsa onu yapmaktır. Masajın amacı zaten rahatlamak ve rahat hissetmektir.

Taksim masaj fırsatı konusunda doğru terapisti bulmak çok önemlidir. Size yararlı olmaktan çok zarar verecek deneyimsiz veya yeteneksiz bir terapiste gitmek istemezsiniz. Arkadaşlarınıza veya ailenize çevrelerinde iyi biri var mı diye taksim masaj fırsatısorun ya da internetteki incelemelere bir göz atın.

Tıbbi bir rahatsızlığınız varsa veya hamileyseniz, masaj yaptırmadan önce söyleyiniz. Birçok durumda masajın bir zararı olmaz fakat doğru tekniğe karar verilmesi gerekecektir. Profesyonel bir masaj terapisti sizi güvende tutarak istediğiniz rahatlığı sağlayacaktır tabi eğer durumunuzu önceden bildirirseniz.

Doğum masajı için anne adayını doğru şekilde yatırın ve çember hareketi ile sırtını yavaşça okşayın. Bu masaj özellikle belinde ve kalçasında üçüncü üç aylık dönemde, ki bebek ağırlığı baskı noktaları oluşturur, yararlı olacaktır.

Masaj yaptırmadan önce asla sigara veya alkol kullanmayın. Bunları kullanmak yalnızca sağlığınızı riske atmaz aynı zamanda çok daha gergin ve huzursuz olmanıza neden olur. Ayrıca, bunların etkisi bir masaj yaptırırken beklediğiniz masaj hassasiyetinizi ve hislerinizi azaltacaktır.

Bir masaj seansına rezervasyon yaptırırken, katılmanızın problem yaratmayacağı bir zaman seçiniz. Oraya erken gitmelisiniz ve ayrılmak için de acele etmemelisiniz. Seansı ileri bir tarihe alma konusunda daha da fazla stres olmamanız için gittiğiniz yerin iptal politikaları hakkında bilgi alın. Umarım benimle en iyi masaj deneyimi yaşarsınız ve memnun kalırsınız.

Masaj tekniğinizde kendinizden emin misiniz ve en iyi şekilde nasıl faydalanacağınızı biliyor musunuz? Bu ipuçlarını unutmayın ve bir sonraki masajınızda kullanın. Okuduğunuz teknikleri pratikte deneyin böylelikle ustalaşabilirsiniz.

Taksim masaj arayışınızda başarılar, görüşmek dileği ile, sevgilerle!

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0